S nami lekári šetria čas pre svojich pacientov.

Nebojujte s technológiou, nechajte sa ňou viesť.

eZdravie

100% podpora

Veľa

spokojných zákazníkov

eRecept

100% podpora

Curo s.r.o. má jasné vlastnícke vzťahy.
Spoločnosť vlastníme my traja bez účastí finančných skupín alebo skrytých vlastníkov.

Miroslav Kočan

Martin Minka

Daniel Dzurov

Hlavná motivácia pre vývoj ambulantného systému Curo bol stav existujúcich riešení, ktoré filozofiou zostali v 90. rokoch a neposkytovali možnosti, ako zachytiť informácie štruktúrovane tak, aby sa dali znova použiť bez zdĺhavého hľadania v histórií. Možnosti, ktoré ponúkajú nové IT technológie, ostali nevyužité a lekári museli bojovať so systémom, hľadať spôsob, ako dosiahnuť požadovaný výsledok. Ďalším z cieľov programu je odbremeniť lekára od "účtovníctva".

Lekár sa nemá zaťažovať premýšľaním, aké kódy vyšetrení práve vykonáva len preto, aby dostal spravodlivo zaplatené za svoju prácu. Preto systém vzorov umožnuje automaticky predpripraviť dekurz z historických záznamov, ako aj automaticky navrhnúť bodovanie v závislosti od zdravotnej poisťovne, veku pacienta a združenia, do ktorého lekár patrí. S naším systémom lekár šetrí svoj čas, ktorý venuje pacientovi. Curo je tichým a oceňovaným asistentom v každej ambulancii.

Máte záujem o bezplatnú mesačnú verziu CURO?

O ambulantnom systéme Curo ste si už čo to prečítali. Lepšie však je vyskúšať si prácu v tomto systéme, ako o ňom len čítať, počúvať.
Nechajte nám kontakt na vás a my vám zašleme bezplatnú demo verziu na jeden mesiac.
Využite aj náš aktuálny bonus na bezplatný import dát.